Przetargi

Szanowni Państwo,

 

BZK Group Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu zakupowym polegającym na realizacji „pod klucz” w trybie „zaprojektuj i wybuduj” obiektu technologicznego do przyjęcia, czyszczenia, suszenia, magazynowania i wydania zbóż, o pojemności użytkowej ok 60.000 ton wraz z suszarnią i niezbędną infrastrukturą techniczną, na działce w Hrubieszowie.

 

Ofertowanie trwa do 31.08.2023 godz. 17:00

 

Postępowanie dostępne jest na platformie zakupowej Grupy BZK pod linkiem:

zakupy.bzkgroup.pl/zapytania_email,78801,d97e9fbc17939de5fbc8d71998b8f659.html

 

--

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa o uruchomieniu innowacyjnego systemu zakupowego o nazwie Platforma Zakupowa BZK Group, która jest jedynym miejscem obsługującym procesy zakupowe w BZK Group oraz spółkach powiązanych.

 

Dzięki Platformie Zakupowej otrzymacie Państwo możliwość szybszego dostępu do zapytań ofertowych spółek współpracujących z BZK Group.

 

Platforma zakupowa to nowoczesne narzędzie do komunikacji pomiędzy dostawcami współpracującymi z naszą firmą, oparte o technologie internetowe służące do ułatwienia współpracy pomiędzy Kupcami a Dostawcami. Wierzymy, że system, który Państwu proponujemy, pozwoli usprawnić nasz obustronny proces komunikacji przy jednoczesnym budowaniu długotrwałych relacji biznesowych opartych na czytelnych regułach etyki biznesowej oraz zasadach transparentności korporacyjnej. Platforma zakupowa to również możliwość promocji własnych produktów i marki.

 

Każdy Dostawca po zarejestrowaniu i wybraniu kategorii zakupowej odpowiadającej jego profilowi działalności będzie otrzymywał powiadomienia przetargowe - wystarczy jedynie śledzić pocztę.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w postępowaniach zakupowych organizowanych przez BZK Group Sp. o.o. na platformie zakupowej.

 

Platforma zakupowa

 

Pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.